Bahçe Mobilyası

Bahçe ve Kent Mobilyası

Üretim kategorilerimizden bir diğeri ise, genel ismi ile bahçe ve kent mobilyası.Açık alan kamelya grubu, gölgede bir grubun toplu olarak dinlenmesini, vakit geçirebilmesini amaçlamaktadır.Oturma ve dinlenme bankları, piknik masası çeşitleri, çöp toplama kovası ve açık alan fitness vücut çalıştırma aletleri imalat kategorimizde yer almaktadır.

Kamelya

Kamelya, üstü kapalı, ahşap ya da demir malzemeler ile üretimi sağlanan, alt tarafında oturma gurupları bulunduran, bulunduğu mekana göre kare, dikdörtgen, altıgen ve sekizgen şekilleri bulunan gölgemele elemanlarına denir. Kamelyalar ev bahçesi, site bahçesi ile park ve havuz gibi yerlerde su öğeleri ile beraber bulundurulan elemanlardır.

Oturma Bankı

Oturma banklarının, genel anlamda park ve bahçeleri çağrıştırsa da artık her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Bankalar, kamu kurum ve kuruluşları, okullar gibi bir çok yerde neredeyse zorunluluk haline gelmektedir. Kurumlarda ve bankalarda, işlemler kısa olsa da bazen yoğun bir sıradan kaynaklı uzun süre beklemek zorunda kalınıyor ve bu süreçte oturma bankları dinlenmek açısından yardıma yetişiyor.

piknik masası oturma grubu

Piknik Masası

Kamuya açık park ve bahçelerde, ziyaretçilerin, dinlenebilmeleri, yemek yemeleri, bir arada vakit geçirebilmeleri için tasarladığımız ahşap piknik masaları ahşap malzemeden, rahat oturma ve dinlenme sağlaması için tasarlanmış ve imal edilmiş ürünlerimizdir.

açık alan ahşap çiceklik

Ahşap Çiçeklikler

Büyük alanlarda çiçek ekimi ve bakımı için tasarladığımız ahşap çiçeklikler, bulunduğu ortama estetik bir görüntü vermekte.Büyüklüğüne göre içerisine toprak konulması ve çiçeklerin ekilmesi mümkündür.

çöp toplama kutusu

Çöp Toplama Kutusu

Birbirinden farklı onlarca tasarıma sahip, metal çöp toplama kutusu imaltı gerçekleştirmekteyiz.İhtiyaç duyulan her alana monte edilebilen çöp toplama kutusu sayesinde temiz ve sağlıklı bir çevrede yaşamak mümkündür.

açık alan fitnes aleti

Açık Alan Fitnes Aletleri

Parklarda, günümüzde belediyelerimizin katkısı ile açık alan vücut çalıştırma aletlerini bulabilmemiz mümkün olmaktadır.12 farklı çalışma istasyonu ile vucudunuz her bölgesini çalıştırabileceğiniz, açık alan fitness aletlerinin imalatını yapmaktayız.