İletişim  Telefon 0-532-251 6168

Renkplas Plastik Su Depoları Fiyatları! E-Mail:

info@renkplas.com

polietilen-acik-tip-silolar

Polietilen Açık Tip Silolar / Renkplas

Renkplas firmamız tarafından uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve uzman ekibimiz ile farklı sektörler başta ziraat, hayvancılık, kimyasallar ve benzer sektörlerin ihtiyacını karşılamak üzere, profil kasa üzeri açık tip plastik silo imalatı gerçekleştirmekteyiz.Açık tip polietilen silolar 200 lt ila 11.000 lt hacime kadar eksiz olarak tarafımızdan imal edilmektedir.Açık tip siloların hacim miktarlarına ve konstriksiyon ölçülerine dilerseniz kategoriler bölümünden ulşabilirsiniz.

polietilen-kapalı-tip-silolar

Polietilen Kapalı Tip Silolar / Renkplas

Kapalı tip silolar hayvancılı sektörü tarafından özellikle tercih edilmekte olup, belirli tonajlarda yem stoklama ve belirli bir programda çalışma imkanı sağlamaktadır.Polietilen malzemeden, kalite standartlarına uygun olarak 200lt ile 11.000 lt kapasiteleri arasında farklı hacimlere sahip olarak imal edilmektedir.Kapalı tip silolar üzerinden kapaklı olarak üretilmektedir.Profil kostrüksiyon üzerine yerleştirilen silolar, kullanım koşullarına göre montaj yapılabilmektedir.

polietilen-koseli-tip-silolar

Polietilen Köşeli Tip Silolar / Renkplas

Köşeli tip silolar, 1150R ve 1500 lt kapasiteli olarak 2 farklı hacimde imal edilmektedir.Farklı malzemelerin belirli miktarlarda depolanmasını gerektiren, kimya sektörü, yağ sektörü, tekstil sektörü gibi alanlarda farklı ihtiyaçlara cevap verebilmek amacı ile profil konstrüksiyon üzerine yerleştirilen depolardan, yanyana farklı adetlerde kombin yapılabilmektedir.Köşeli tip siloların teknik ölçülerini öğrnmek için kategoriler bölümüne bakabilirsiniz.

Polietilen Silolar Hakkında Bilgi.

Kullanım Avantajları.

Polietilen silo depoları içine koyduğunuz hiçbir ürün kimyasal tepkime sürecine girmez. Polietilen hammaddesi hiçbir ürünün koku, tat ve kimyasına etki etmediği için sağlık ve güven açısından da oldukça tercih edilen bir hammaddedir. Polietilen silo depoları yapısı itibariyle konik olduklarından, tam boşaltım imkânı sağlamaktadırlar

Kullanım Alanları.

Yılların deneyimi ve tecrübesi ile yüksek kaliteyi birleştirerek üretimini yaptığımız polietilen silo depoları ürünlerimiz birçok alanda kullanım imkânı sağlamaktadır. En yaygın kullanım amacı ise endüstrideki kimyasal maddelerin karışımını sağlama ve bunların stoklanmasıdır.

Polietilen Hakkında.

Polietilen ilk olarak günlük yaşamı kolaylaştırma amacı ile kullanılmış fakat günümüze kadar hem teknolojik hem de teknik açıdan gelişimi sağlanmıştır. Artık polietilen fazlasıyla kullanılan, dayanıklı, güvenilir ve birçok yönlü kullanıma sahip olan bir maddedir. Bu malzemenin birçok avantajı olduğunu da ayrıca vurgulamak isteriz. Kurulum kolaylığı, elastiklik özelliği, yüksek mekanik direnci, aşınmaya karşı yüksek direnci, çok yönlülüğü, şok direnci ve kimyasallara karşı olan yüksek direnci ile günümüz su depolarında sıklıkla tercih edilen malzemedir.