İletişim  Telefon 0-532-251 6168

Renkplas Plastik Su Depoları Fiyatları! E-Mail:

info@renkplas.com

plastik-su-deposu-r1-dikey

Plastik Su Deposu Dikey / Renkplas

Su deposu, belirli ihtiyaçları karşılamak üzere su ya da diğer sıvıları depolamak için üretilmiş çelik, plastik ya da diğer dayanıklı malzemelerle hazırlanmış kaplardır.Su deposu, içme suyu, sulama, tarım, yangın söndürme, kimyasal imalat, gıda sanayi gibi birçok alan ve sektörde kullanılır. En sık kullanılan su deposu türü tüketim amaçlı olarak evlerde kullanılan su depolarıdır. Su depoları farklı üretim malzemeleri kullanılarak üretilebilir. Ayrıca boyut ve renk açısından da isteklerinize cevap verebilmektedir. Su deposu nu kullanmak için düz bir zemin gereklidir.

plastik-su-deposu-r2-yatay

Plastik Su Deposu Yatay / Renkplas

Renkplas tarafından üretilmekte olan su depolarının boyutlarıı ihtiyaçlara göre değişir. Boyutlar seçilirken hangi sıvının ne miktarda kullanılacağı ve maddi boyutlar göz önünde bulundurulmalıdır. Su depoları sabit ya da taşınabilen platformlar olarak kurulabilir. Böylece yer değiştirmeniz gerektiğinde su depolarınızın yerleri de rahatça değiştirilebilmektedir.Renkplaas tarafından imal edilmekte olan Su deposu kullanmak büyük kazançlar sağlar. Su deposu kullanarak sıvıları güvenle depolayabilmekte ve rahatça taşıyabilmektesiniz.

plastik-zeytin-deposu-r3

Polietilen Zeytin Salamura Tankları/ Renkplas

Marmara ve Ege bölgelerimiz zeytincilik açısından ülkemizin en faal bölgeleridir.Zeytinlerin farklı salamura dilme sürelerinde ve saklanma sürelerinde, ziraatçizin ihtiyacı olan hijyenik, eksiz farklı hacimlere sahip zeytin saklama depolarını, uzun süredir üretmekteyiz.Zeytin saklama ve salamura tankları sağlık bakanlığı ve tsek yönetmeliklerine uygun olarak imal edilmektedir.Zeytin salamura depoları geniş ağızlı olarak 200 kg ila 12.000 kg kapasiteye kadar Renkplas tarafından ağızları kapaklı olarak imal edilmektedir.

Polietilen Su Deposu Hakkında Bilgi.

Polietilen Yatay ve Dik Su Depoları.

Renkplas Firmamız polietien su deposu üretimine kalitesi ve deneyimiyle birlikte yatay ve dik su depoları olarak 2 ayrı model ile uzun yıllardır devam etmektedir. İhtiyaca göre 100 litreden 20.000 litreye kadar hacime sahip polietilen su deposu üretimi yapmaktayız.Kullanılacak alanın durumuna göre dik veya yatay model tercih edilmektedir.

Plastik Su Deposu Fiyatları.

Plastik su deposu fiyatlarını belirleyen en önemli unsurların başında hammadde fiyatları gelmektedir.Hammadde fiyatlarıda genellikle döviz cinsinden belirlendiği için sağlıklı polietile su deposu fiyatı belirlemek tutarsızlıklara neden olmaktadır.Renkplas firmamızı 0.532.251 6168 nolu telefonumuzdan arayarak, istediğiniz tasarımda ve hacimde, polietilen su deposu fiyatını öğrenebilirsiniz.