İletişim  Telefon 0-532-251 6168

Renkplas Plastik Su Depoları Fiyatları! E-Mail:

info@renkplas.com

Renkplas Plastik

Firmamız, Su Depoları, Asit ve Kimyevi Madde Kapları, Tekstil Arabaları, Polietilen Silolar, Geniş Ağızlı Depolar,Zeytin Salamura Tankları,halı yıkama havuzları üretiminde uzman ekip ve teknolojik makina parkuru ile sektöründe önemli bir firmadır. Polietilenden üretilen bu ürünlerin tümü Rotasyon Teknolojisi ile üretilmektedir. Firmamız da 4 adet çeşitli kapasitelerde Rotasyon makinası mevcut olup tüm imalat firmamız bünyesinde yapılmaktadır.Yıllık polietilen üretim kapasitemiz 1500 tondur.Aynı zamanda http://www.parkkaydirak.com sayfasından da üretimimiz olan Çocuk Oyun Parkları ve Kent Mobilyaları ile ilgili resimlere ve teknik bilgilere ulaşabilirsiniz.Ayrıca firmamız hem kendi ihtiyacı olan kalıpları yapabilmekte hemde sektöre kalıp yapımı konusunda yardımcı olmaktadır. Web sayfamızda değişik iş kollarına yaptığımız çeşitli kalıplara ilişkin örnekler bulunmaktadır. Burada da görebileceğiniz gibi; Gıda, Temizlik, İç ve Dış Mekan Oyuncaklar gibi geniş bir yelpazede ürün tasarımı ve kalıp yapımı konusunda tecrübeli bir kadroya sahibiz.

Renkplas

2018 -

Renkplas olarak firmamız,rotasyon teknolojisi konusunda her türlü çözümü kendi bünyesinde barındırmakta ve her aşamada değişik çözümler sunmaktadır. Ürün Geliştirme-Tasarım: İhtiyacınız olan her türlü tasarımı bilgisayar destekli sistemlerde geliştirerek, uygun çözümler üretmekteyiz.

2018 -

Kalıp Yapımı: Bünyemizde bulunan 2000x850x850 ebatlarında CNC Dik İşlem Merkezi, ø900 mm. ebadında torna, model atölyemiz ve metal atölyemizde her türlü rotasyon kalıbı A'dan Z'ye tamamlanır. Kalıp denemeleri de tarafımızdan yapılarak kalıp teslim edilir.

2018 -

Rotasyon Ürün İmalatı:Kendi bünyemizde bulunan 4 ayrı boy rotasyon makinesi ile, bu teknoloji için küçük sayılabilecek ürünlerden, 20 tona kadar büyük hacimli ürünler üretebilmekteyiz. (Rotasyon makinelerimizin en küçük olanı ø 2400 mm. en büyük olanı ø 5200 mm. fırın ölçüsüne sahiptir)

2018 -

Rotasyon Tesisi Kurma:Bünyenize uygun rotasyon çözümleri geliştirmeniz konusunda, gerekli teknik bilgi sağlamakta ve arzu ederseniz anahtar teslim rotasyon tesisi kurmaktayız.

2018 -

Bilgi ve tecrübelerinden aldığı özgüven ile sektördeki en uzun garanti süreleri verebilen firmamız, teknik altyapısı uzman kadrosu ve deneyimli çalışanları ile sadece satışta değil satış sonrası hizmette de öncü bir kuruluştur.

Renkplas Üretim

Renkplas olarak yatay ve dikey su depoları, zeytin bidonu, dozaj bidonu, yanı sıra sahip olduğumuz tecrübeli ekip ve ekipman ile plastik çocuk oyun parkı, bahçe ve kent mobilyaları, fitness dış mekan spor aletleri, tekstil sektörü için kumaş taşıma arabaları ve polietilen silolar imalatını ve satışını gerçekleştirmekteyiz.

Renkplas firmamız hammadeden başlayarak, tüm üretim sürecinde kalite ve yöneltmeliklere uygun imalat yapmakatadır.Firmamız müşterilerimizden gelecek talepler üzerine özel üretim gerçekleştirebilmektedir.Renkplas tasarımdan, üretime ve montaja kadar müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.Bizlere web sitelerimiz üzerinden ve 0532 251 6168 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.